Mamy 68 produktów dla ciebie

Akcesoria

Ważnym elementem aranżacji Twojej przestrzeni wokół domu poza koniecznymi meblami są dodatki. Nie tylko modne gadżety, ale także funkcjonalne akcesoria ogrodowe. Do naszych zestawów mebli ogrodowych możesz też dopasować funkcjonalne akcesoria: skrzynie i barki ogrodowe.

Akcesoria do mebli ogrodowych – wygodne przechowywanie

Skrzynie ogrodowe należą do najbardziej popularnych akcesoriów do ogrodu. U nas znajdziesz je w 2 wariantach kolorystycznych. To produkt uniwersalny, który postawisz jako schowek na zabawki dziecięce na małym balkonie. Ale równie dobrze może być częścią większego zestawu ogrodowego dostępnego w naszym sklepie. Przechowasz w niej narzędzia lub poduszki na siedziska, by nie mokły na deszczu. Tak dobraliśmy nasz asortyment, żeby akcesoria pasowały barwą i wzorem do naszych wybranych kolekcji mebli ogrodowych. Podczas przyjęcia pod chmurką skrzynia ogrodowa spełni swoje zadanie jako praktyczny pomocniczy stolik.

Multifunkcyjne barki ogrodowe

Oferujemy Ci również rozkładany barek ogrodowy cooler z funkcją chłodzenia napojów i stolika. Docenisz jego zalety podczas spotkań z przyjaciółmi czy rodzinnego grillowania.

Koszyk

Back to Top