Mamy 19 produktów dla ciebie

Meble ogrodowe

Od wczesnej wiosny do później jesieni spędzasz najwięcej czasu na świeżym powietrzu z przyjaciółmi lub rodziną w ogrodzie? Lubisz usiąść wygodnie na tarasie z książką w dłoni i się zrelaksować? Gwarancją udanego przyjęcia i wypoczynku na świeżym powietrzu są funkcjonalne i wytrzymałe meble ogrodowe. W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim praktyczne zestawy ogrodowe. Do części wypoczynkowej Twojego ogrodu oferujemy komplety z narożnikami ogrodowymi. Stworzyliśmy je z myślą o Twojej dużej lub małej przestrzeni wokół domu. Do Twojego salonu pod chmurką polecamy Ci stoły i krzesła ogrodowe dostępne w większych kompletach obiadowych na 6 osób. Ich cechą charakterystyczną jest odporność na kapryśną pogodę. Większości naszych kompletów możesz używać przez cały rok. Nie rdzewieją na deszczu i na mrozie.

Meble balkonowe lub tarasowe – kieruj się ich funkcjonalnością

Nasze nowoczesne meble ogrodowe są przeznaczone na mały balkon lub do większych przestrzeni przydomowych. W tej ostatniej kategorii oferujemy Ci komplety wypoczynkowe na taras. Masz do wyboru te klasyczne z fotelami i sofami oraz stolikiem kawiarnianym albo komplety narożników ogrodowych aluminiowych wraz ze stolikiem. Do jadalni na świeżym powietrzu mamy specjalnie dedykowane meble ogrodowe obiadowe z dużym stołem i krzesłami. Oprócz wymienionych mebli tarasowych poszukaj w naszym sklepie także propozycji mniejszych kompletów mebli balkonowych stworzonych specjalnie z myślą o Twojej niewielkiej przestrzeni na zewnątrz. Nasze produkty sprawdzą się doskonale w sektorze gastronomiczno-hotelarskim jako wyposażenie ogródków, patio i tarasów w ośrodkach wypoczynkowych i lokalach gastronomicznych.

Meble ogrodowe – jaki materiał wybrać

Twój ogród, taras lub balkon powinien być utrzymany w podobnym stylu jak wnętrze domu. Ale oprócz walorów estetycznych w doborze mebli ogrodowych ważna jest wytrzymałość materiału. W styl nowoczesny dużych przestrzeni ogrodu i tarasu najlepiej wpisują się meble ogrodowe aluminiowe. Ich lekka i odporna na trudne warunki pogodowe konstrukcja sprawdzi się na zewnątrz. Meble ogrodowe z polipropylenu o efektownym wzorze plecionki są idealną alternatywą dla mebli z technorattanu oraz mebli rattanowych. Dlaczego? Nie ulegają korozji i nie tracą koloru pod wpływem słońca. Polecamy Ci również duży wybór dostępnych w kompletach stołów i krzeseł ogrodowych aluminiowych. Niektóre blaty wykonano z naturalnego marmuru lub szkła.

Koszyk

Back to Top