Mamy 8 produktów dla ciebie

Relaks w ogrodzie

Twoje pierwsze skojarzenie z najlepszym wypoczynkiem? Błogie lenistwo na hamaku lub leżaku w cieniu albo w słońcu. Beztroskie bujanie się na huśtawce ogrodowej na własnej działce. Pomożemy Ci zaaranżować Twoją strefę relaksu w ogrodzie, na tarasie lub nawet na małym balkonie w bloku. W naszym sklepie oferujemy Ci niezwykle wygodne hamaki ogrodowe oraz wielofunkcyjne fotele wiszące. Zapewnią komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu i staną się doskonałym uzupełnieniem mebli ogrodowych. Zaprojektowano je tak, by mogły być również elementem aranżacji Twojego salonu lub sypialni.

Hamaki ogrodowe – najlepsza terapia dla kręgosłupa

Najprzyjemniejsza forma odpoczynku to bujanie w hamaku – uspokaja i działa nasennie. Nie istnieje nic bardziej przyjemnego od popołudniowej drzemki w hamaku ogrodowym. Ciało przyjmuje w nim najlepszą dla zdrowia człowieka pozycję. Stonowane kolory i modny wzór boho ręcznie wykonany dodadzą przytulnego charakteru każdej przestrzeni wokół domu.

Uniwersalne fotele wiszące – nie tylko modny gadżet

To świetny pomysł na wygodne dodatkowe siedzenie i mebel do wybranego przez Ciebie w naszym sklepie zestawu ogrodowego. Fotel wiszący nie zajmuje miejsca na powierzchni tarasu czy balkonu. Zawiesisz go łatwo na jednej pętli montażowej lub postawisz na stelażu.

Koszyk

Back to Top