MARKA, KTÓRA POWSTAŁA Z MARZENIA…

10-lecie firmy BETLEWSKI® to wspaniała okazja do spełnienia swoich marzeń.

Właściciel Adam Betlewski potrzebował 10 lat, by zbudować stabilny biznes i ugruntowaną pozycję swojej marki na rynku polskim w branży modowej. Nadszedł czas na nowy obszar działania – tym razem w bardzo wdzięcznej kategorii Dom i Ogród. Tworząc 10 lat temu logo z drzewkiem, już wtedy wiedział, że będzie chciał budować biznes od korzeni, dając mu możliwie wiele gałęzi rozwoju.

Drzewko symbolizuje stabilność i rozwój. To również odniesienie do rodzinnych korzeni oraz pielęgnowania relacji. To afirmacja wspólnych chwil przy stole z bliskimi!
Adam kontynuuje rozwój rodzinnej firmy z tradycjami, poszerzając co roku ofertę skórzanej galanterii. Stara się na co dzień odpowiadać na potrzeby konsumentów. Marka BETLEWSKI® tworzy swoje produkty z takim samym zamysłem jak pierwszy, wyprodukowany w 2011 roku, skórzany pasek – jako symbol trwałości i klasycznej elegancji.

Wyczucie estetyki oraz świetny styl w konkurencyjnej cenie to nasz znak rozpoznawczy, który będzie też wyróżnikiem BETLEWSKI Home and Garden®. Z pasją tworzymy oryginalne produkty o modnym designie. Pragniemy „ubrać” Waszą zieloną przestrzeń w taki sam sposób, w jaki sami chcielibyśmy urządzać nasze domy i ogrody: nasycone miłością bliskich i przyjaciół. W tych trudnych czasach chcemy Wam zaoferować możliwość odpoczynku w estetycznie udekorowanym domu i ogrodzie wraz z najbliższymi Waszemu sercu osobami, wśród kwiatów oraz zapachu domowej kuchni. W doborze produktów stawiamy na modne wzory i wysoką jakość w przyzwoitej cenie. Jako marce BETLEWSKI Home and Garden® zależy nam, by podkreślać, jak ważne jest budowanie relacji z bliskimi oraz tworzenie klimatu, w którym poczujesz po prostu #DobrzeMiTu.

Niezmiennie fundamentem rodziny BETLEWSKICH pozostają bliskie relacje i ludzie z pasją i zapałem do pracy. Oni są źródłem naszego sukcesu. Tworzymy z ludźmi i dla ludzi.