Kup teraz, zapłać później!

 

Wybierz opcję prolongaty płatności na BETLEWSKI Home and Garden®  ̶  zamów przez Internet i odbierz kupione produkty. 

Za zakupy płacisz dopiero za 30 dni  ̶  bez naliczania dodatkowych kosztów i rejestrowania się!

Zyskujesz czas, by spokojnie sprawdzić, czy towar Ci odpowiada.  

W jaki sposób to działa  ̶  instrukcja krok po kroku

  1. Wybrane produkty umieść w koszyku. Wypełnij swoje dane, abyśmy mogli nadać przesyłkę.
  2. Najedź na Przelewy24 i kliknij na KUPUJĘ I PŁACĘ.
  3. Spośród wszystkich opcji płatności wybierz PayPo  ̶  Zapłać za 30 dni  i potwierdź zamówienie.
  4. Po zaakceptowaniu Regulaminu zaznacz Kontynuuj. Nastąpi przekierowanie do PayPo.pl. Tu wpisz swoje dane, w tym PESEL. Dokończ transakcję, a PayPo zapłaci Twój rachunek!
  5. Odbierz zamówioną przesyłkę i ciesz się wydłużonym terminem płatności! W ciągu 30 dni dokonaj opłaty lub rozłóż ją na raty.

 

Co zyskujesz, płacąc z PayPo?

  • Z PayPo nie czekasz na zwrot swoich pieniędzy. Możesz dokładnie obejrzeć zamówiony towar, zanim za niego zapłacisz Jeśli zechcesz dokonać zwrotu, po prostu nie opłacisz zamówienia. Zostanie ono anulowane.
  • Masz aż 30 dni na decyzję, czy zatrzymać kupione produkty. W tym czasie Twoje pieniądze pracują na Twoim koncie.
  • Gwarancja Kupującego. Jeśli nie dotrze do Ciebie zamówienie, dokonamy jego darmowego anulowania.
  • Nie jesteś zdecydowany/zdecydowana? Daj sobie aż 30 dni na zastanowienie, czy zapłacisz za dany przedmiot.
  • Możesz rozłożyć swoją płatność na raty do 4 miesięcy. 

 

FAQ 

Kto może korzystać z usługi PayPo?

Każda pełnoletnia osoba, która ma numer PESEL.

Czy jeśli zdecyduję się na PayPo, obowiązują mnie jakieś opłaty? 

Przy opłacie zamówienia do 30 dni nie ma kosztów. Założenie konta w serwisie PayPo jest bezpłatne: nie obowiązują Cię abonamenty.

Płatność w ratach:
Jeśli nie możesz się zdecydować, skorzystaj z 4 rat  ̶  prowizja wynosi od 0 do 15% kwoty transakcji (RSSO między 0 a 97,9%). Dokładne wyliczenie otrzymasz w formularzu informacyjnym przed transakcją.

Czego mogę się spodziewać, jeśli spóźnię się ze spłatą? 

Otrzymasz przypomnienie o nadchodzącym terminie płatności. Zawsze też możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta usługi PayPo pod numerem telefonu +48 22 333 74 60. Jeśli nie uda Ci się dokonać spłaty w terminie, PayPo może naliczyć odsetki za zwłokę w wysokości 14% w skali roku.

Jak dokonać spłaty za zakupy z PayPo? 

Możesz spłacić swoje zadłużenie na stronie: https://paypo.pl/home/zaloguj po uprzednim zalogowaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spłata zadłużenia przelewem tradycyjnym jest zawsze darmowa. Jeśli zdecydujesz się na spłatę BLIK-iem lub szybkim przelewem z Przelewy24, operator może naliczyć prowizję. O wyborze płatności za pomocą operatora decyduje Klient.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak rozłożyć płatność na raty? 

Zaloguj się do swojego konta i wybierz TWOJE ZAKUPY. Wejdź w szczegóły zakupów i kliknij w SPRAWDŹ PLAN RATALNY.

W jaki sposób mogę dokonać zwrotu i zawiadomić o tym PayPo? 

image

Zwrotu dokonasz zgodnie z procedurą sklepu internetowego. Prosimy, zaloguj się do swojego konta na PayPo.pl i przejdź na TWOJE ZAKUPY. Zaznacz zwrot całości albo części zamówienia. Kiedy dostaniemy Twoją przesyłkę z powrotem, prześlemy informację do serwisu PayPo. Tam anulują bądź zmodyfikują transakcję. Jeśli już zapłaciłeś, otrzymasz nadpłatę na swoje konto bankowe. Prosimy, pamiętaj, że nasz sklep ma 14 dni na wprowadzenie zwrotu, licząc od daty przyjęcia towaru do magazynu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu odbiór Twojego zamówienia nie był możliwy, prosimy, poinformuj nas o tym i odstąp od umowy  ̶  dopiero wtedy przekażemy wiadomość do PayPo o anulowaniu transakcji.

 

Dokonałem zwrotu, ale na koncie klienta PayPo.pl wciąż widzę sumę, którą powinienem dopłacić. Co zrobić w takiej sytuacji?

Przyczyną tej sytuacji może być wybrana przez Ciebie forma dostarczenia zamówienia. Jeśli wybrałeś inną metodę dostawy niż najtańsza spośród dostępnych w naszym sklepie internetowym, pamiętaj, że zwracamy koszt najniższej opłaty za doręczenie zamówienia w wysokości 5 zł. Na przykład zamówienie wynosiło 130 zł i koszt przesyłki to 8,99 zł (łączna suma opłaty PayPo to 138,99 zł). W przypadku zwrotu całości zamówienia zwracamy koszt towaru 130 zł i koszty doręczenia przesyłki zgodnie z naszą najniższą opłatą, czyli 5 zł (czyli 135 zł). Do dopłaty dla PayPo pozostaje wtedy 3,99 zł.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zachęcamy Cię do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta PayPo pod numerem telefonu: +48 22 333 74 60 lub adresem e-mailowym: bok@paypo.pl